As of May 16, 2024

Ubekendt maler, 19. årh.s slutning

Lot 197
Et par paneler med putti og blomsterranker
Olie på lærred

37.8 x 22.0 in (96.0 x 56.0 cm)

Lot 197
Olie på lærred

Estimate: kr 6,000
€ 804
Auction: -30 days

Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S

Auction: May 27, 2024
Auction number: 1007945
Auction name: Paintings, furniture and varia