111
results
Price ↓
Price ↑
Price ↓
Date ↑
Date ↓
Artist ↑
Artist ↓
Lot No. ↑
Lot No. ↓
4 days | Van Ham, Cologne
Hann Trier
Lot 172
Untitled
, 1994
Gouache over offset
€ 400 - 600
4 days | Van Ham, Cologne
Hann Trier
Lot 173
Untitled
, 1994
Gouache over offset
€ 400 - 600
11 days | Heritage, Texas
José Guerrero
Lot 27051
Rojo y negro
, 1975
Lithograph on wove paper
€ 370 - 560
8 days | Dorotheum, Vienna
Friedrich Aduatz
Lot 191-024740/0006
Hügelige Landschaft
Aquarell/Pastellkreide auf Papier
ab € 360
4 days | Van Ham, Cologne
Siegward Sprotte
Lot 159
Blüten
Watercolour
€ 300 - 600
4 days | Van Ham, Cologne
Raimund Girke
Lot 51
Untitled
, 1990
Lithograph
€ 300 - 500
4 days | Van Ham, Cologne
Kumi Sugai
Lot 167
Untitled
, 1959
Mixed media
€ 300 - 500
4 days | Van Ham, Cologne
Karl Otto Götz
Lot 53
Schnellzeichnung
, 1994
Ballpoint pen
€ 200 - 300
4 days | Van Ham, Cologne
Bernard Schultze
Lot 148
Migof-Gestrüpp 1-6
, 1981
Etching
€ 200 - 400
4 days | Van Ham, Cologne
Georg Meistermann
Lot 103
Untitled
Mixed media
€ 100 - 200
4 days | Van Ham, Cologne
Finn Pedersen
Lot 121
Ohne Titel
€ 100 - 200
double_arrow
keyboard_arrow_left
3
of
3