Wir durchsuchen 2.045.223 Objekte für Sie.

Takashi Murakami

Lot 43186

Signal, 2015

  • Offset lithograph in colors on paper
  • 27,0 x22,8in (68.6 x 57.8 cm)
Estimate: US$ 640 - 960

€ 550 - 820

Auction: 11 days

As ofJan 15, 2026

You might also be interested in

Show allchevron_right
today | sbiartauction
Yayoi KUSAMA
116 Infinity Nets , 1989
Acrylic on canvas
€ 545,000 - 818,000
today | sbiartauction
Yayoi KUSAMA
114 Pumpkin , 1990
Acrylic on canvas
€ 218,000 - 382,000
today | sbiartauction
Yayoi KUSAMA
115 Pumpkin , 1994
Acrylic on canvas
€ 218,000 - 382,000
today | sbiartauction
Yayoi KUSAMA
117 Nets , 1996
Acrylic on canvas
€ 109,000 - 164,000
today | sbiartauction
Yayoi KUSAMA
118 Waves , 1988
Acrylic on canvas
€ 82,000 - 136,000
today | sbiartauction
Yayoi KUSAMA
119 Dots , 1989
Acrylic on canvas
€ 55,000 - 82,000

Takashi Murakami