As of Nov 13, 2024

Consalvo Carelli

Lot 138-085736/0003
Posillipo
Öl auf Holz

16.9 x 9.8 in (43.0 x 25.0 cm)

Lot 138-085736/0003
Posillipo
Öl auf Holz

€ 1,400
Auction: 10 days

Auction: Nov 26, 2024 10:09 AM
Auction number: 108645
signiert C. Carelli Posillipo
signiert C. Carelli Posillipo

1 other work by Consalvo Carelli
10 days | Dorotheum GmbH & Co KG