Franz Zadrazil

Lot 97
Tabak Trafik

12.4 x 14.9 in (31.6 x 37.8 cm)

Lot 97
Tabak Trafik

€ 400
Auction: -11 days

Auction: May 07, 2024 10:32 AM
Auction number: 105380
Auction name: Modern and Contemporary Prints
signiert und datiert F Zadrazil 80