As of Jun 29, 2024
Agustín CÁRDENAS
Lot 1044
La naissance, 1974
Marbre noir
Lot 1044
La naissance, 1974
Marbre noir
€ 30,000 - 50,000
Auction: -85 days
City: Monaco
Auction: Jul 10, 2024 06:00 PM
Auction number: M1114
Auction name: Monaco Sculptures
Artcurial?
Signé des initiales et daté en bas "AC, 74"
Agustín CÁRDENAS