As of Jul 01, 2024
Lisa Huber
Lot 193-017272/0001
Fisch-2weierlei
Mischtechnik auf Leinwand
41.3 x 29.5 in (105.0 x 75.0 cm)
Lot 193-017272/0001
Fisch-2weierlei
Mischtechnik auf Leinwand
€ 700
Auction: 5 days
City: Klagenfurt
Auction: Jul 10, 2024 11:17 AM
Auction number: 106457
Auction name: Art Antiques and Jewelry
signiert Lisa Huber, datiert 89