Rudolf Preuss

Lot 138-084287/0013
Kirche in Deutsch-Altenburg
Bleistift

4.7 x 6.9 in (12.0 x 17.5 cm)

Lot 138-084287/0013
Kirche in Deutsch-Altenburg
Bleistift
4.7 x 6.9 in (12.0 x 17.5 cm)

€ 200
Auction: -3 days

Auction: Jun 25, 2024 10:55 AM
Auction number: 105512
Auction name: Pictures - Small formats
signiert und datiert R. Preuss 16./5.(19)09