As of Jun 22, 2024

Nachlass Luigi Kasimir

Lot 091-122294/0000
Münster
Radierung in Farbe

21.5 x 15.9 in (54.5 x 40.5 cm)

Lot 091-122294/0000
Münster
Radierung in Farbe

€ 190
Auction: 24 days

Auction: Jul 22, 2024 03:23 PM
Auction number: 106325
signiert NL Luigi Kasimir
signiert NL Luigi Kasimir

Nachlass Luigi Kasimir Artist presented in curated searches