As of Nov 16, 2024

Anton Marussig

Lot 194-028382/0006
Zwergenhochzeit, 1894
ortsbezeichnet: München

19.3 x 38.2 in (49.0 x 97.0 cm)

Lot 194-028382/0006
Zwergenhochzeit, 1894
ortsbezeichnet: München

€ 500
Auction: 10 days

Auction: Dec 03, 2024 03:47 PM
Auction number: 108709
signiert: Marussig, datiert: (18)94